787 682 912 fdr@ciosl.pl

Dzisiaj z cyklu📖 “Co warto przeczytać w wolnym czasie” proponujemy książkę z wyjątkowym połączeniem humoru, ciepła i zdrowej przygody.

📖Nasi Mieszkańcy i Mieszkanki jeszcze nie tak dawno temu mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu autorskim z jednym z autorów książki Alkiem Rogozińskim, które odbyło się w Bibliotece Publicznej filii nr 20 przy ul. Gombrowicza na naszej dzielnicy.

📖Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński stworzyli duet, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie.✒️ “Pudełko z marzeniami” splata ze sobą losy dwójki bohaterów. Mimo iż głównymi bohaterami są Malwina i Michał, to historia nie krąży wyłącznie wokół nich. ✒️

📖Bohaterowie „Pudełka z marzeniami” są przedstawicielami różnych pokoleń.✒️ Czytając książkę zostajemy wprowadzeni w przeszłość bohaterów bardzo łagodnie by już kilkadziesiąt stron później wyruszyć z nimi w poszukiwanie skarbu.

📖Historia, do której zapraszają nas autorzy książki jest przyjemna, momentami bardzo zabawna, wzruszająca i niezwykle ciepła.📖 Zapraszamy do lektury odkryjmy razem z Malwiną i Michałem prawdziwych siebie! #razemalezdalnie