787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLBłeszno
Drodzy Mieszkańcy, mamy przyjemność przedstawić kolejną recenzję książki, tym razem polecamy pozycję:

Radka Kotarskiego ,,Włam się do mózgu”

Jest to książka popularnonaukowa, w której autor przedstawia swoje przemyślenia i wyniki badań dotyczące szybkiej i skutecznej nauki. Na samym początku postawiono teorię, że metody używane w powszechnej edukacji są bezużyteczne i nie dają efektów. Dlatego pamiętamy tak niewiele ze szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.

Autor w książce zawarł wyniki swoich eksperymentów, które dokonywał na sobie. Większość z nich polegała na testowaniu innowacyjnych metod nauki. Najciekawszym eksperymentem było sprawdzenie, czy w ciągu 6 miesięcy jest w stanie nauczyć się języka obcego, z którym wcześniej nie miał się nic wspólnego. Przykładowym językiem okazał się szwedzki, a celem eksperymentu było uzyskanie certyfikatu Swedex.

W książce znajduje się 13 metod, które pomagają w nauce i zapamiętywaniu większej ilości informacji. To bardzo przydatna umiejętność. Zdobycie jej zapewne ułatwi codzienne obowiązki i zapewni lepszy rozwój naszych umiejętności.

Książka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy są głodni wiedzy oraz osobom, które pragną zdobywać wiedze w każdej aspekcie swojego życia. Każdy, kto przeczyta tę książkę, na pewno zyska wiele cennych informacji i kilka przydatnych technik, które pozwolą się lepiej i świadomiej uczyć.

Polecamy tę pozycję i zachęcamy do przeczytania.