787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLBłeszno

Zainspirowani zwycięstwem naszego wybitnego tenisisty Huberta Hurkacza postanowiliśmy przedstawić autobiografię jednego z najlepszych tenisistów wszechczasów, inspirującego wielu sportowców młodego pokolenia.
Andre Agassi ,,Open. Autobiografia tenisisty”

Autor: Amerykański tenisista pochodzenia irańskiego, ormiańskiego i asyryjskiego. Zwycięzca 8 turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej, triumfator Mistrzostw ATP, mistrz olimpijski z Atlanty (1996) oraz 3-krotny zdobywca Pucharu Davisa. Przez 101 tygodni zajmował 1 miejsce w rankingu ATP w grze pojedynczej. W 2011 r. został włączony do Międzynarodowej Tenisowej galerii Sław. Po zakończeniu kariery tenisowej Agassi zajmuje się głównie działalnością charytatywną.

O książce:

– Autor opisał w niej swoje życie, tenisisty balansujące między karierą a życiem prywatnym, między autodestrukcją
a drogą na szczyt. Duża doza różnorodnych emocji, które docierają do serca czytelnika, pozwala wejść w skórę młodego sportowca, znajdującego się przed ,,bramą” do światowego sportu.

-Książka napisana prostym językiem, ale obrazująca trudne życiowe tematy. Pokazuje od początku do końca drogę, którą każdy zawodowy sportowiec musi przejść.
Dużo czasu poświęcił problemom związanym z obciążeniami treningowymi, zarówno psychicznymi, jak i fizycznymi.

-Szczera do bólu i znakomicie napisana autobiografia wielkiego tenisisty pokazuje, jak olbrzymią cenę płaci się za wejście na szczyt. Książka powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich marzących o wielkiej karierze sportowej.

Historie ciekawych ludzi napędzają wyobraźnię i motywują do realizowania własnych celów, dlatego zachęcamy do przeczytania tej lektury!