787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLPółnoc
Dzisiaj w ramach naszego cyklu pn. ,,Pasje Mieszkanek i Mieszkańców dzielnicy Północ” przypominamy pasję naszej uczestniczki, pani Magdy.
Bo właśnie mija rok, od kiedy pani Magda rozwija swoje umiejętności.
Jej przygoda z rysowaniem rozpoczęła się, gdy ogłoszono stan epidemii w naszym kraju oraz obostrzenia z nim związane.

W rozmowie z animatorem, pani Magda wspomina swoje początki rysowania.
Zaczęło się od tego aby znaleźć pomysł na spędzanie czasu wolnego w domu. Wcześniej pani Magda uprawiała nordic walking, była bardzo aktywna udzielała się społecznie chętnie uczestniczyła w zajęciach organizowanych przez DOSL Północ.
Niestety ograniczenia spowodowały zmniejszenie tej aktywności i dlatego nasza uczestniczka szukała sposobu na kreatywne spędzanie czasu wolnego w domu. Jak widać udało jej się!

Prace pani Magdy prezentują się pięknie !
Jak mówi: ,,Ten rok był trudny ale ja zainwestowałam w swój rozwój osobisty i dzięki temu było mi łatwiej przetrwać ten trudny czas. Polecam wszystkim! Nie zależnie od wieku! Rysować może zacząć każdy”.

Pani Magda jest samoukiem, korzystała z bogactwa, który daje nam internet i w ten sposób dąży do wyznaczonych sobie celów.!
Dziękujemy pani Magdzie, że zaprezentowała nam kilka swoich ostatnich prac.
Gratulujemy rocznicy i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji, umiejętności i zainteresowań.
Mamy nadzieję, że niebawem przyjdzie czas, gdy nasza uczestniczka przeprowadzi autorskie warsztaty w DOSL Północ. Bardzo na to czekamy !
Jeżeli jesteś Mieszkanką lub Mieszkańcem dzielnicy Północ. Masz pasję, która dodaje Ci skrzydeł i chciałbyś podzielić się swoją historią z DOSL Północ!

Zapraszamy do kontaktu z animatorem lokalnym tel. 572-376-688.
Może wasze historie zainspirują innych !
Bo warto wierzyć w siebie, nieustannie się rozwijać, mieć pasję, która daje szczęście i poczucie spełnienia !

#zostajemywkontakcie