787 682 912 fdr@ciosl.pl

🙋 Drodzy Mieszkańcy, dziś polecamy Wam inspirujący artykuł blogerki, pani Katarzyny Mıstaçoğlu na temat organizacji własnego czasu. 📅

Pani Katarzyna w swoim artykule opisuje praktyczne sposoby na organizację czasu w ciągu dnia. 📅

⏱️ Jak sama pisze miała poczucie zmarnowania dnia mimo wielu zadań, które w ciągu niego wykonała. Żeby jakoś sobie poradzić z tym uczuciem przyjrzała się swojej organizacji czasu i znalazła kilka praktycznych sposobów na „ogarnięcie” dnia.

⏱️ Istnieje wiele sposobów na organizację pracy w ciągu dnia. Autorka artykułu skupia się na przedstawieniu kilku bardzo prostych, sprawdzonych, logicznych rozwiązań, które bez problemu każdy może wprowadzić w swoje życie.

⏱️ W artykule opisuje jak wykorzystuje dany sposób i dlaczego.

⏱️ Codzienna lista „to do”, ekspresowy detoks czy plan dnia – oto kilka wskazówek na zorganizowanie swojego dnia. Koniecznie sprawdź co jeszcze napisała na swoim blogu Pani Kasia. 👇

https://worqshop.pl/praktyczne-sposoby-na-organizacje-czasu/

⏱️ Masz problem z planowaniem własnego dnia, tygodnia albo miesiąca? Zajrzyj co kryje w sobie polecany przez nas artykuł!

📅 Droga Mieszkanko, drogi Mieszkańcu może znajdziesz dobry sposób dla siebie? A może masz już swój sprawdzony trik na organizację dnia mając wiele zadań do wykonania?

🙋 Podziel się nim koniecznie w komentarzu, może skorzysta z niego więcej osób!