787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLOstatniGrosz

W ramach współpracy partnerskiej DOSL Ostatni Grosz jest w stałym kontakcie z Filią nr 1 Biblioteki Publicznej w Częstochowie.

💚 Zarówno Biblioteka jak i nasz DOSL nie możemy się już doczekać wspólnych spotkań i inicjatyw czytelniczych, dlatego Panie bibliotekarki przesyłają Mieszkankom i Mieszkańcom serdeczne pozdrowienia oraz propozycje czytelnicze na najbliższy czas.

📗 Barbara Gawryluk ,,Ilustratorzy, ilustratorki”.
Barbara Gawryluk przedstawia sylwetki ponad dwudziestu znakomitych polskich artystów, reprezentujących tak zwaną polską szkołę ilustracji.
Książka ta to bogactwo wspomnień z dzieciństwa dla kilku pokoleń Polaków. Oprócz rozmów z artystami i ich rodzinami, znajdują się tam obrazki z ukochanych książek z dzieciństwa i ilustracje nigdy wcześniej niepublikowane.

📗 Jeff Kinney ,,Dziennik cwaniaczka”.
Jest to nasza propozycja dla dzieci i młodzieży. Greg Heffley – nastolatek, gimnazjalista, z przymrużeniem oka opisuje w prowadzonym przez siebie dzienniku swoje zmagania ze szkolną rzeczywistością.

📣 Przypominamy, że korzystanie z biblioteki jest możliwe tylko zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego! Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj:
http://www.biblioteka.czest.pl/…/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87…