787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLOstatniGrosz

📗Pani Weterynarz czy czarownica? Wynajmowana kawalerka na Żoliborzu kontra chatka w małej wiosce pod Zamościem – Poczekajce. W pierwszej powieści “Poczekajkowego” cyklu są marzenia i sny, miłości i nienawiść, ale przede wszystkim radość życia i lekcja nadziei. To wszystko jest okraszone szczyptą… magii✨✨.

💚Patrycja – tytułowa bohaterka – dba o to, aby ta lektura pochłonęła nas bez reszty. Razem z nią będziemy się wzruszać i śmiać. Będziemy także światkami nieoczekiwanej miłości, która nauczy nas, że nie wszystko da się przewidzieć. Zachęcamy do sięgnięcia po “Poczekajkę” Katarzyny Michalak. Mamy nadzieję, że będzie to początek twojej przygody z tą autorką. Kolejne z serii “Zachcianek” i “Zamyślona” niech będą obietnicą i nagrodą za wytrwałość przy tej lekturze.

✨”Nie istnieje żadna magia, dziewczyno, zrozum to raz na zawsze! Magia to nic innego, jak siła albo słabość ludzkiego umysłu. Moc, której używasz, wiara w nią i odwaga, by wierzyć – to właśnie jest magia! Wiara, odwaga i moc – nie trzeba niczego więcej!”✨
Czy Dziadek aby na pewno ma rację?