787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLOstatniGrosz

Czas między Świętami, a Nowym Rokiem to dobry moment na planowanie ale także na przygotowanie nowego kalendarza. Przy okazji możesz kreatywnie spędzić czas ze swoimi bliskimi.

📆📆 Jeżeli masz problem z wyborem kalendarza – nie możesz znaleźć tego idealnego dla Ciebie – może to być sygnał, że należy wykonać go samodzielnie. Oto nasze trzy inspiracje:

📗 W starym zeszycie…
Możesz wykorzystać zeszyt, który masz w domu, zakupić nowy albo wykonać go samodzielnie. W środku wszystko zależy od Ciebie. Możesz mieć układ dzienny, tygodniowy – jaki tylko chcesz. Podział na godziny, miejsce na notatki, zdobnictwo – wszystko zależy od Ciebie.

📋 Na planszy…
Wystarczy 6 dużych arkuszy papieru (jeden arkusz, wykorzystujemy dwustronnie) – może to być również brystol lub tektura. Układ kalendarza możesz wydrukować lub nanieść samodzielnie. Jest to praktyczny, rodzinnie kalendarz – każdy może wpisać swoje zajęcia. Dużo miejsca na notatki, możliwość własnego przyozdobienia każdego miesiąca – idealna propozycja na wspólne, zarządzanie rodzinnym czasem.

📲 Mobilnie…
Dostępnych jest wiele bezpłatnych aplikacji, które mają wiele praktycznych możliwości. Ciekawą zaletą jest możliwość udostępniania swojego kalendarza innym osobom, dzięki czemu nasi bliscy będą mogą wiedzieć co i gdzie robimy. My polecamy bezpłatną aplikację kalendarza Google, w której można m.in. oznaczać na mapie miejsca spotkań, kategoryzować kolorami, dodawać notatki i listę zadań. Z kalendarza można korzystać na każdym urządzeniu mobilnym.

➡Zachęcamy również do zapoznania się z metodami planowania czasu, które są opisane na portalu zorganizowani.com

🌍http://zorganizowani.com/produktywnosc/zarzadzanie-czasem-organizacja-czasu/