787 682 912 fdr@ciosl.pl

Smukła sylwetka to pragnienie wielu z nas, jednak jej uzyskanie nie jest proste.

Dziś chcemy Wam przedstawić kilka ćwiczeń, które mogą pomóc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Ćwicz regularnie, a osiągniesz jędrne i zgrabne ciało.

Oto nasze propozycje:

Deska z przenoszeniem nogi – przyjmij pozycję do pompek, staraj się napiąć mięśnie pośladków oraz brzucha. Oderwij prawą nogę od podłogi i wyprostowaną kieruj po skosie, pod lewą nogą, starając się dotknąć palcami podłogi z lewej strony. Wykonaj ok. 20 powtórzeń, po czym zmień nogę.

Kopnięcia w tył – klęk podparty na przedramionach, głowa opuszczona. Unieść wyprostowaną, napiętą nogę najwyżej jak możesz, następnie przyciągnij ją do brzucha. Wykonaj ok. 20 powtórzeń na każdą nogę w 2-3 seriach.

Przysiady z napinaniem ramion – stań w rozkroku, sylwetka wyprostowana, unieś ramiona i złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej – w tej pozycji wykonaj ok 20 przysiadów.

Narciarz – stań w pozycji wyprostowanej z stopami rozstawionymi na szerokość barków, ręce wyciągnij przed siebie i wykonaj półprzysiad, tak aby kolana nie wyprzedziły palców nóg. Utrzymaj się w tej pozycji ok. 30 sekund lekko sprężynując. Powtórz to ćwiczenie ok 3 razy.

Ważne, aby ćwiczenia i ich intensywność dostosować odpowiednio do swego zdrowia i możliwości.

Jest to idealny zestaw ćwiczeń dla osób, które chcą ćwiczyć w zaciszu domowym bez używania dodatkowych przyrządów do treningu.

Pamiętajcie, że systematyczność to klucz do sukcesu!

Do dzieła!!