787 682 912 fdr@ciosl.pl

Dziś w ramach cyklu ,,Filia Biblioteki poleca ciekawą lekturę na nadchodzący weekend” przedstawiamy książkę Małgorzaty Klundner ,,Robert i Róża”. Jest to pierwszy tom sagi ,,Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej”.

Warto od czasu do czasu się odprężyć, dlatego na zbliżający się weekend polecamy lekką, pełną dobrej myśli i zabawną pozycję.

Jest to obfitująca w ciepło i optymizm saga rodzinna, która opisuje historię rodziny, w której zapewne każdy z czytelników znajdzie namiastkę własnej przeszłości, wspomnień z wychowania dzieci i wydarzeń z życia rodzinnego. Po prostu cząstkę siebie, a dzięki temu będziemy mogli trochę powspominać, to zapewne każdemu przyniesie radość.

Tytułowi bohaterowie, Robert i Róża, są małżeństwem, mają troje dzieci. Zdarzają im się różne trudne sytuacje takie jak problemy szkolne pociech i interwencje w szkole, które są niezwykle zabawne.

Ich życie wydaje się być normalne, jednak mają swoje specyficzne przyzwyczajenia i pasje! Jakie? To już sami musicie sprawdzić!!!

Książka sprawi, że zapomnimy choć na chwilę o naszych codziennych troskach i kłopotach. Pozwoli uśmiechnąć się samemu do siebie. Zapewni wielkie emocje i wspaniałą zabawę. A co najważniejsze lektura ta przypomina i uświadamia Nam jak ważna w życiu człowieka jest rodzina.

,,My , Niziołki, umiemy ścierpieć wszelkie niedogodności, kiedy dążymy do celu, i to lepiej od dużych ludzi.”

To ciekawa, mądra, ciepła i pełna humoru pozycja.

Serdecznie polecamy!