787 682 912 fdr@ciosl.pl

.
#DOSLBłeszno

📕 Kącik literacki DOSL Błeszno poleca propozycję czytelniczą naszej 😉Mieszkanki – ,,Zapisane w 🌊wodzie” autorstwa Pauli Hawkings.

📕To zdecydowanie nie jest typowy 📚kryminał czy sensacja, nie ma tu szybkiej akcji, ani detektywistycznych 📚zagadek kryminalnych, to porywający thriller.

📕Paula Hawkins nie pisze o bohaterach obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami – postacie są prawdziwe, a to co je spotyka może przydarzyć się każdemu.🤲

📕,,Zapisane w wodzie” składa się z krótkich 🕮rozdziałów, których narratorami są różni bohaterowie. Dzięki temu poznajemy wydarzenia z różnych perspektyw oraz myśli poszczególnych postaci. Z każdą przeczytaną stroną okazuje się, że większość osób coś ukrywa, a losy mieszkańców są ze sobą splecione.

📕Pisarce udaje się wzbudzić naszą ciekawość i zaczynamy zastanawiać się co właściwie wydarzyło w Beckford? Czy historie sprzed wieków dotyczące czarownic mają związek z teraźniejszymi wydarzeniami? Kto z bohaterów jest ofiarą, a kto nikczemnikiem? Czy w rzece – tytułowej wodzie, czają się siły zła a może to tylko złudzenie?

📕,,Niesamowita, emocjonalna książka. Czasem brakuje tchu w trakcie czytania, a zakończenie zwala z nóg” – jak mówi Mieszkanka 😉Brzezin.

❤️Polecamy serdecznie.