787 682 912 fdr@ciosl.pl

#DOSLLisiniec

W ramach kompetencji cyfrowych przestawiamy Wam aplikację mObywatel. 😀

📲 To rządowa apka, która bardzo szybko zyskała swoją popularność, można nazwać ją cyfrowym portfelem na dokumenty i usługi.

📲 Składa się z kilku modułów, głównym z nich jest mTożsamość, za pomocą niego możemy okazywać tożsamość wszędzie tam, gdzie dowód osobisty nie jest wymagany.

📲 Aplikacja idealna jest również dla uczniów i studentów, można w niej przechowywać cyfrową legitymację szkolną lub studencką,

📲 Musimy się jednak upewnić, czy szkoła ma podpisane porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji.

📲 Kolejna funkcja mPojazd dokładnie odzwierciedla to, co widnieje w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu oraz polisie OC, dzięki czemu nie musimy wozić ich ze sobą.

📲 Moduł Polak za granicą przyda nam się, gdy planujemy wyjazd, możemy sprawdzić informacje na temat krajów na całym świecie, z którymi warto się zapoznać przed podróżą.

📲 Natomiast e- Recepta jest zintegrowana z Internetowym Kontem Pacjenta, możemy realizować recepty bez odbierania ich z przychodni i podawania numeru PESEL.

📲 Aplikację można pobrać na urządzenie z Androidem ze sklepu Google Play i iOS z App Store.

📲 Do zalogowania potrzebne jest posiadanie Profilu Zaufanego, można również zweryfikować tożsamość przez bankowość internetową.

📲 Następy krok to uruchomienie aplikacji, zaakceptowanie regulaminu, ustalenie hasła.

📲 Aplikacja jest stale ulepszana, już 31 marca 2021 zostanie wprowadzona jej nowa wersja.

Śledźcie uważnie stronę Ministerstwa Cyfryzacji, a my już dziś zachęcamy Was do korzystania z apki! 🔎💚

Zostajemy w kontakcie! 📞 tel 572 377 077